Program 
    MFF Brno 2019

    XXX. MFF Brno ● 29.8. – 1.9.2019

    Čtvrtek 29. 8. 2019

    Nádvoří Nové radnice » 19,30 – 19,45
    SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ MFF
    Účinkují: zástupci zúčastněných států

    Nádvoří Nové radnice » 19,50 – 21,15
    SPOLU – zahajovací koncert
    Účinkují: BROLN, VUS ONDRÁŠ a jejich sólisté

    Pátek 30. 8. 2019

    Náměstí Svobody » 12,00 – 19,00
    ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
    Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

    Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: SILESIANIE – POLSKO

    Náměstí Svobody » 14,30 – 15,30
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: SELJAČKA SLOGA – CHORVATSKO

    Náměstí Svobody » 16,00 – 17,00
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: VOLYNIANKA – UKRAJINA

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 » 16,30 – 18,30
    NECH NA HLAVĚ aneb co se na hlavách ke kroji nosívalo
    Účinkuje: ŽENSKÝ SBOR SLOVÁCKÉHO KRÚŽKU V BRNĚ

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 – átrium » 17,00 – 18,00
    MUZIKANTI HRAJTE
    Účinkuje: CIMBÁLOVÁ MUZIKA SOUBORU SLEZAN

    Nádvoří Nové radnice » 18,15 – 19,45
    PŘIJELI K NÁM – vystoupení zahraničních souborů
    Účinkují: SELJAČKA SLOGA – Chorvatsko, SILESIANIE – Polsko, TRACHTENVEREIN ROßECKER – Rakousko, MENELAIS – Řecko, VÁH – Slovensko, VOLYNIANKA – Ukrajina

    Nádvoří Nové radnice » 20,30 – 21,45
    SOUBORY JUBILUJÍCÍ
    Účinkují: MÁJEK – Brno, SLOVÁCKÝ SOUBOR ŠAFRÁN – Brno

    Sobota 31. 8. 2019

    Náměstí Svobody » 09,00 – 19,00
    ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
    Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

    Střed města » 10,00 – 12,00
    ROZTANČENÉ MĚSTO
    Účinkují: soubory zúčastněné na XXX. MFF Brno´19
    Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Orlí / Masarykova

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 » 10,00 – 18,00
    NECH NA HLAVĚ aneb co se na hlavách ke kroji nosívalo

    Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: TRACHTENVEREIN ROßECKER – Rakousko

    Nádvoří Nové radnice» 14,00 – 15,30
    KDYŽ MUZIKA ZAHRAJE
    pořad dětských souborů
    Účinkují: BRNĚNSKÝ VALÁŠEK – Brno, JÁNOŠÍČEK – Brno, MÁJÍČEK – Brno, RELÍČEK – Šlapanice, ŠÁTEČEK – Nymburk

    Líšeň – Prostranství u Belcrediho zámku » 14,00 – 16,30
    UNÁS V LÍŠNI
    Pořad zahraničních i domácích folklorních souborů
    Účinkují: SELJAČKA SLOGA – Chorvatsko,VÁH – Slovensko, LÍŠŇÁČEK – Brno

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 – átrium » 15,00 – 16,00
    MUZIKANTI HRAJTE
    Účinkuje: JAVORNÍČEK – Brno

    Náměstí svobody » 15,30 – 16,30
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: MENELAIS – Řecko

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 – átrium » 16,00 – 17,00
    MUZIKANTI HRAJTE
    Účinkuje: LIDOVÁ HUDBA ŠÁTEČEK – Nymburk

    Náměstí Svobody » 17,00 – 18,00
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkuje: SLEZAN – Český Těšín

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 » 17,30 – 18,20
    MORAVSKÉ HLASY
    Účinkuje: RNDr. JIŘÍ PLOCEK – Brno

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 – átrium » 18,30 – 19,30
    MUZIKANTI HRAJTE
    Účinkuje: muzika souboru VOLYNIANKA – Ukrajina

    Náměstí svobody » 18,30 – 19,30
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: BRNĚNSKÝ VALÁŠEK – Brno

    Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
    30 LET S TANCEM A PÍSNÍ
    Účinkují: SELJAČKA SLOGA – Chorvatsko, LUČINA – Brno, MÁJEK- Brno, SLEZAN – Český Těšín, SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ – Brno, SLOVÁCKÝ SOUBOR ŠAFRÁN – Brno, ŠÁTEČEK – Nymburk, VRČKA – Šlapanice

    Kavárna Trojka, Dominikánská 9» 22,00 – 01,00
    BESEDA U CIMBÁLU
    společenské posezení u cimbálové muziky
    Účinkují: CM JAVORNÍČEK – Brno a účastníci MFF Brno

    Neděle 1. 9. 2019

    Náměstí Svobody » 10,00 – 17,00
    ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
    Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

    Dům pánů z Kunštátu – Dominikánská 9 » 10,00 – 16,00
    NECH NA HLAVĚ aneb co se na hlavách ke kroji nosívalo

    Náměstí Svobody» 10,30 – 12,00
    DOKOLEČKA, DOKOLA
    pořad dětských souborů
    Účinkují:BRNĚNSKÝ VALÁŠEK – Brno, BYSTROUŠKA – Bílovice nad Svitavou, KOMÍŇÁČEK – Brno, KŘENOVÁČEK – Křenovice, MÁJÍČEK – Brno, SKŘIVÁNEK – Brno, SLOVÁČEK – Brno

    Náměstí Svobody » 14,00 – 15,00
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: ŠÁTEČEK – Nymburk

    Náměstí Svobody » 15,30 – 16,30
    PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
    Účinkují: VÁH – Slovensko

    Nádvoří Nové radnice » 17,30 – 19,00
    PODOBY LÁSKY
    2. hlavní festivalový večer
    Účinkují: LUČINA – Brno, MÁJEK – Brno, SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ – ženský sbor – Brno, SLOVÁCKÝ SOUBOR ŠAFRÁN – Brno, JANOŠÍČEK – Brno, RYNGLA – Tvarožná Lhota

    Nádvoří Nové radnice » 19,00 – 19,45
    SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ FESTIVALU

    Účinkují: zahraniční soubory a ŠÁTEČEK – Nymburk,

    Změna programu vyhrazena.


    Dětské soubory – Česká republika

    --------------------------------

    - BRNĚNSKÝ VALÁŠEK / Brno

    - BYSTROUŠKA / Bílovice nad Svitavou

    - JÁNOŠÍČEK / Brno

    - JAVORNÍČEK / Brno

    - KOMÍŇÁČEK / Brno

    - KŘENOVÁČEK / Křenovice

    - LÍŠŇÁČEK / Brno

    - MÁJÍČEK / Brno

    - SKŘIVÁNEK / Brno

    - SLOVÁČEK / Brno

    - RELÍČEK / Šlapanice

    Dospělé soubory – zahraniční

    ----------------------------

    - SELJAČKA SLOGA / Chorvatsko

    - SILESIANIE / Polsko

    - TRACHTENVEREIN ROßECKER / Rakousko

    - MENELAIS / Řecko

    - VÁH / Slovensko

    - VOLYNIANKA / Ukrajina

    Dospělé soubory – Česká republika

    ---------------------------------

    - BROLN / Brno

    - CIMBÁLOVÁ MUZIKA FRANTIŠKA ČERNÉHO / Brno

    - LUČINA / Brno

    - MÁJEK / Brno

    - SLEZAN / Český Těšín

    - SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ / Brno

    - SLOVÁCKÝ SOUBOR ŠAFRÁN / Brno

    - ŠÁTEČEK / Nymburk

    - VUS ONDRÁŠ/ Brno

    - VRČKA / *Šlapanice

    Ostatní

    --------

    - FINALISTÉ SOUTĚŽE DĚTI A PÍSEŇ

    Print

    MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz