Minulé ročníky 

2018 » 2017 » 2016 » 2015 » 2014 » 2013 » 2012 » 2011 » 2010 » 2009 » 2008 » 2007 » 2006 » 2005 » 2004 » 2003 » 2002 » 2001 » 2000 » 1999 » 1998 » 1997 » 1996 » 1995 » 1994 » 1993 » 1992 » 1991 » 1990

MFF Brno 2018
XXIX. MFF Brno ● 30.8. – 2.9.2018

Čtvrtek 30. 8. 2018

Nádvoří Nové radnice » 19,30 – 19,45
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ MFF
Účinkují: zástupci zúčastněných států

Nádvoří Nové radnice » 19,45 – 21,15
HRAJE BROLN – zahajovací koncert
Účinkují: BROLN a jeho sólisté

Pátek 31. 8. 2018

Náměstí Svobody » 12,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: TARINA ARIESULUI – Rumunsko

Náměstí Svobody » 14,30 – 15,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: SÍLEŠÁNEK – Slovensko

Náměstí Svobody » 16,00 – 17,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: GRUPO DE COROS Y DANZAS DE CIEZA – Španělsko

MZM Etnografický ústav » 17,00 – 18,00
KONCERT POD LEŠENÍM aneb nezapomeňte na EÚ MZM
Účinkuje: CM SLOVÁCKÉHO KRÚŽKU V BRNĚ

Nádvoří Nové radnice » 18,15 – 19,45
PŘIJELI K NÁM – vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: KALRAV ARTS FOUNDATION – Indie, GRUPO DE COROS Y DANZAS DE CIEZA – Španělsko, SÍLEŠÁNEK – Slovensko, TARINA ARIESULUI – Rumunsko, SBAWTUQUINHAS & BAIYIAMBAS – Republika Kapverdi , – COMPAÑIA DE EXPRESIONES CULTURALES COSTARRICENSES – Kostarika

Nádvoří Nové radnice » 20,15 – 21,30
SOUBORY JUBILUJÍCÍ
Účinkují: BYSTROUŠKA – Bílovice nad Svitavou, JÁNOŠÍČEK – Brno, JAVORNÍČEK – Brno

Sobota 1. 9. 2018

Náměstí Svobody » 09,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Střed města » 10,00 – 12,00
ROZTANČENÉ MĚSTO
Účinkují: soubory zúčastněné na XXIX. MFF Brno´18
Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Orlí / Masarykova

Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: COMPAÑIA DE EXPRESIONES CULTURALES COSTARRICENSES – Kostarika

Nádvoří Nové radnice» 14,00 – 15,30
VODIČKA ČISTÁ, BYSTRÁ
pořad dětských souborů
Účinkují: BRNĚNSKÝ VALÁŠEK – Brno, MÁJÍČEK – Brno, DĚCKA Z BUCHLOVIC – Buchlovice, LELUJA – Provodov, JATELINKA – Moravská Nová Ves, ŠTĚPNIČKA – Veselí nad Moravou,

Líšeň – Dělnický dům » 15,00 – 16,30
UNÁS V LÍŠNI
Pořad zahraničních i domácích folklorních souborů
Účinkují: TARINA ARIESULUI – Rumunsko, LÍŠŇÁČEK – Brno

Náměstí svobody » 15,30 – 16,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: JAVORNÍČEK – Brno

MZM Etnografický ústav » 17,00 – 18,00
KONCERT POD LEŠENÍM aneb nezapomeňte na EÚ MZM
Účinkuje: CM LUČINA – Brnp

Náměstí Svobody » 18,00 – 19,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkuje: JÁNOŠÍČEK – Brno

Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
A NA BRNĚ VERBUJÚ
Účinkují: NEJLEPŠÍ VERBÍŘI Z MORAVY, CM ŠMYTEC – Brno

Kavárna Trojka, Dominikánská 9» 21,30 – 01,00
BESEDA U CIMBÁLU
společenské posezení u cimbálové muziky
Účinkují: CM LUČINA – Brno a účastníci MFF Brno

Neděle 2. 9. 2018

Náměstí Svobody » 09,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Náměstí Svobody» 10,00 – 11,30
POVÍDALA STRAKA VRÁNĚ
pořad dětských souborů
Účinkují: BYSTROUŠKA – Bílovice nad Svitavou, JAVORNÍČEK – Brno, KOMÍŇÁČEK – Brno SKŘIVÁNEK – Brno, SLOVÁČEK – Brno, ONDRÁŠEK – Brno, RELÍČEK – Šlapanice

Náměstí Svobody » 14,00 – 15,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: COMPAÑIA DE EXPRESIONES CULTURALES COSTARRICENSES – Kostarika

Náměstí Svobody » 15,30 – 16,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: KALRAV ARTS FOUNDATION – Indie

Nádvoří Nové radnice » 17,30 – 19,00
MLADÍK, KTERÉMU JE 110 LET
2. hlavní festivalový večer
Účinkují: JAVORNÍK – Brno, MÁJEK – Brno, SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ, CM FRANTIŠKA ČERNÉHO – Brno a zástupci významných brněnských souborů z dob současných i minulých

Nádvoří Nové radnice » 19,00 – 19,45
SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ FESTIVALU

Účinkují: zahraniční soubory a JAVORNÍK – Brno,

*Změna programu vyhrazena.



Dětské soubory – Česká republika

  • BRNĚNSKÝ VALÁŠEK / Brno
  • BYSTROUŠKA / Bílovice nad Svitavou
  • DĚCKA Z BUCHLOVIC / Buchlovice
  • JÁNOŠÍČEK / Brno
  • JATELINKA / Moravská Nová Ves
  • JAVORNÍČEK / Brno
  • KOMÍŇÁČEK / Brno
  • LELUJA / Provodov
  • LÍŠŇÁČEK / Brno
  • MÁJÍČEK / Brno
  • ONDRÁŠEK / Brno
  • RELÍČEK / Šlapanice
  • SLOVÁČEK / Brno
  • ŠTĚPNIČKA / Veselí nad Moravou

Dospělé soubory – zahraniční

  • KALRAV ARTS FOUNDATION / Indie
  • GRUPO DE COROS Y DANZAS DE CIEZA / Španělsko
  • TARINA ARIESULUI / Rumunsko
  • SBAWTUQUINHAS & BAIYIAMBAS / Republika Kapverdi
  • COMPAÑIA DE EXPRESIONES CULTURALES -COSTARRICENSES / Kostarika
  • SÍLEŠÁNEK / Slovensko

Dospělé soubory – Česká republika

  • BROLN / Brno
  • CIMBÁLOVÁ MUZIKA FRANTIŠKA ČERNÉHO / Brno
  • CIMBÁLOVÁ OLINA / Hodonín
  • JAVORNÍK / Brno
  • LUČINA / Brno
  • MÁJEK / Brno
  • SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ / Brno
  • VRČKA / Šlapanice

Ostatní

  • SÓLISTÉ VERBÍŘI A FINALISTÉ SOUTĚŽE DĚTI A PÍSEŇ

Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz